TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA!

Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA

Kargo - Paketleme - Teslimat

Ürünlerimizin üretim aşamasında göstermiş olduğumuz titiz üretim felsefesi hasat işlemleri sonrasında aynı şekilde sürdürülmektedir. Yüksek kalite ve içerik değerlerine sahip arı ürünlerinin değerlerini koruyarak en taze ve hızlı şekilde sizlerin sofralarına ulaşması en büyük hedefimiz. Bu yüzden hasat sonrası, dolum, paketleme ve kargo işlemleri ürünlerimizin sizlere en sağlıklı şekilde ulaşması için belirli bir plan içinde yönetilmektedir.

Web sitemiz, sosyal medya hesaplarımız, WhatsApp ve Telegram hatlarımız üzerinden vereceğinizi tüm siparişlerinizde kargo bedavadır.
Kargo teslimatları genellikle 2-3 iş günü içinde kargo gerçekleşmektedir. İletişim bilgileriniz üzerinden kargo takip bilgileri size iletilir.

Cuma ve Cumartesi günleri hariç, saat 16.00 kadar verilen ve ödemesi tamamlanan tüm siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir  
*Cuma ve cumartesi günleri ürünlerin kargoda bekleme riskinden ötürü kargo çıkışı yapılmaz. Siparişleriniz ilk iş günü kargo çıkışı yapılır.

Siparişlerinizin sizlere en hızlı ve sağlam şekilde ulaşması en büyük önceliğimiz. Kargo kaynaklı tüm hasarlara karşı ürünlerimiz yeniden gönderim yapılır.
*Yeniden gönderim garantisi ürünlerin kargo tarafından hasarlı şekilde size ulaştırılması, kırılma, akma vb. durumları kapsar.

Arı sütü ve yaş arı poleni -18 C˚ de muhafaza edilerek siparişinizle birlikte sizlere gönderilen ürünlerdir. Bu ürünlerin sizlere sağlıklı şekilde ulaşması için özel soğuk zincir ambalaj ile gönderim yapılmaktadır. Soğuk zincir ambalajlar buz takviyeli, özel strafor yalıtımlı kutudan oluşur.

Bal siparişleriniz koruyucu iç ekolojik ambalaj ve özel mukavemetli karton kutulu dış ambalaj olmak üzere iki katmanlı bir paketle sizlere gönderilir. Polen ve arı sütü siparişleriniz soğuk zincir özellikli buz takviyeli darbe emici ve soğuk tutucu özel kaplı strafor ambalajlarla gönderim yapılır.

Ürettiklerimizle birlikte doğayı korumak ve karbon ayak izimizi en aza indirmek için ürün ambalaj ve kargo paketlerinde ekolojik ambalaj ürünleri tercih ediyoruz. Ürünlerimizin paketlenmesinde plastik kullanımını minimum düzeyde tutarak daha yaşanabilir bir gelecek için çalışıyoruz.

Arıcınıza Ulaşın

+90 505 927 000 1

Adresimiz

Fevzi Çakmak Mah. 10501 Sk.
No 4 Karatay / KONYA

Hızlı Menü

Kovandan Sofranıza

Kullanıcı Menüsü

Gerçek Hakiki Ham Çiçek Balı, Kara kovan Petek Bal, Arı Sütü, Arı Poleni Üretici ARICI

Ham, süzme çiçek balı, karakovan petek balı, taze, yaş arı sütü, arı poleni, balmumu ürünlerimizi en saf, katkısız, kalıntısız, şekilde arılığımızdan sofralarınıza sunuyoruz.
Tek bir amaç için çalışıyoruz ve üretiyoruz. Arının mucizesi ile tüm sofralar buluşsun
yiyene ŞİFA olsun.

BİZİ TAKİP EDİN

Merhaba, sorularınız ve siparişleriniz için Whatsapp hattımızla hizmetinizdeyiz. Dilerseniz bize e-posta yoluyla da ulaşabilirsiniz siparis@siristat.com.tr

WhatsApp Soru ve Sipariş Hattı
Close and go back to page